قم،بنیاد،بلوار شهید کریمی، شهرک ایثار، خیابان شبنم، مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم
شنبه - چهارشنبه
۷:۰۰ - ۱۴:۳۰
پنجشنبه
۷:۳۰- ۱۲:۳۰
جمعه و تعطیل رسمی
بسته است.
رزرو نوبت
بصورت انلاین و تلفنی
اطلاعیه
امکان پرداخت هزینه عمل های جراحی با استفاده از تسهیلات بانکی در مرکز ناباروری رویا.

ارائه شفاف اطلاعات و خدمات بر بستر فضای مجازی

 
ما در مرکز بین المللی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم رویا در تلاش هستیم که تمامی اطلاعات مورد نیاز  را به کمک فضای مجازی در اختیار مراجع کنندگان قراردهیم. ارائه دریافت نویت بصورت آنلاین و ارائه اطلاعات و پاسخ گویی به بیماران در شبکه اجتماعی این مرکز نمونه های موفقیت ما در این زمینه می باشد.

بالاترین درصد موفقیت در نتایج درمان

 
با تلاش فراون متخصصان و پرسنل مرکز بین المللی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم رویا،این مرکز امار موفقیتی برابر و حتی گاها بالاتر از میانگین جهانی در چرخه های درمانی داشته است.
 
 
 
 
 
 

ارائه کلیه خدمات و کلینک های ویژه تخصصی و فوق تخصصی

 
مرکز بین المللی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم رویا،با بیش از پانزده سال سابقه ارائه دهنده تمامی خدمات لازم جهت درمان ناباروری در مرکز خود می باشد. شما با مراجعه به این مرکز می توانید تمامی خدمات لازم در طول دوره درمان خود را در داخل خود مرکز دریافت نمایید.
 
 

دارای مجوز واحد بین المللی درمان ناباروری

 
مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم رویا با رعایت استانداردهای بین المللی موفق به اخذ مجوزدرمان ناباروری جهت بیماران بین الملل گردیده است.این مرکز در میان کشورهای همسایه همچون عراق، عربستان، بحرین، آذربایجان، کویت، افغانستان و امارات به عنوان یک مرکز موفق شناخته شده می باشد
 
 
درباره رویا
 
 

مرکز بین المللی فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم رویا در سال   ۱۳۷۸ با همت تلاشگران جهاد دانشگاهی قم راه اندازی گردید. هدف اصلی از تاسیس این مرکز، ارایه درمان‌های کمک باروری متمرکز و تخصصی به زوج‌های نابارور در شهر قم بود.اکنون با گذشت نزدیک به دو دهه کار حرفه‌ای، تجربه‌اندوزی و تلاش پیگیرانه در به‌روز‌رسانی تکنیک‌های درمانی این مرکز توانسته است خود را بعنوان یکی از مراکز موفق درمان ناباروری در سطح کشور و کشورهای همسایه ایران مطرح نمایید. دریافت مجوز واحد بین المللی و مراجعه صدها زوج از کشورهای همسایه در سال جهت دریافت خدمات این مرکز نشانگر عزم جهادگران این مرکز جهت دستیابی به بالاترین سطح کیفیت ارائه خدمات می باشد.

ما در پی ان هستیم تا در مرکز رویا، رؤیای شما را به حقیقت تبدیل کنیم.

رؤیاهایی که به حقیقت پیوستند.